top of page

IONIC DETOX

   Zasady działania urządzenia do wodnej kąpieli stóp łączy wiedzę współczesnej medycyny konwencjonalnej z podstawami starożytnej medycyny chińskiej, ściślej z teorią meridianów.
Jak wiadomo, mają one swoje zakończenia w stopach, w których znajdują się też receptory -mikrokanały energetyczne.
                    

 Na czym polega zabieg?

   Stopy zostają zanurzone w wodzie na około 30 minut i poprzez pory - ok. 2000 na każdej stopie, jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu.

W trakcie zabiegu woda zmienia barwę od lekko żółtej do brązowej, a nawet czarnej.

Można zauważyć w niej plamy tłuszczu, wyczuć zapach nikotyny.To wyraźny znak, że organizm poprzez skórę pozbywa się niepotrzebnych substancji.Detoksykacja urządzeniem ION Detox obejmuje całą gamę zanieczyszczeń skumulowanych przez organizm współczesnego człowieka poprzez kontakt z żywnością i skażonym środowiskiem, lub będącym rezultatem nałogów, jak papierosy czy alkohol.

Co zyskujesz?

  • duży zastrzyk energii i redukcję toksyn, zwłaszcza metali ciężkich

  • poprawia pracę nerek i wątroby, usprawnia krążenie

  • przyśpiesza przemianę materii

  • pomaga w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej

  • powoduje wzrost odporności, oczyszczanie krwioczyszczanie po przebytych infekcjach, leczeniu antybiotykami

  • wspomaga likwidację obrzęków, nadmiernego pocenia się, przykrego zapachu stóp, grzybic

  • ulga w bólach stawów i artretyzmie

   Zabieg trwa 30 min - przy czym czas ten urządzenie odmierza samo i sygnałem dźwiękowym komunikuje o zakończeniu zabiegu. Zabieg powoduje dotlenienie krwi dzięki czemu poprawia się wygląd skóry, która staje się jędrna, odmłodzona i delikatna. Cera nabiera blasku, znikają przebarwienia, zaskórniki oraz krostki. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Nogi staja się “lekkie”, znika opuchlizna czy ból głowy. Aby osiągnąć najlepsze wyniki, zaleca się stosowanie zabiegu dwa razy w tygodniu przez co najmniej 30 minut. 

   W naszym gabinecie zalecamy stosowanie Ion Detox każdorazowo po terapii generatorem plazmy w celu usunięcia toksyn i pozostałości po patogenach powstałych w trakcie terapii.

   Podczas oczyszczania organizmu  woda w której trzymamy stopy zmienia swój kolor na ciemny a nawet brunatno-czarny. Uwalnia się amoniak, azotany i fosforany a wchłania się żelazo i minerały zawarte w soli.

Poniżej tabelka zabarwienia wody po zabiegu Ion Detox i identyfikacja oczyszczanego narządu.

Ionic-detox-tabela-pdf.jpg
bottom of page