top of page

Uziemienie

       Naładowanie elektryczne stanowi jedną z blokad w terapii i diagnostyce informacyjnej. Aby można było przyjąć nowe informacje, trzeba najpierw rozładować stare.

W codziennym życiu ciągle jesteśmy narażeni na naprężenia pól elektrycznych. Promieniowanie elektromagnetyczne indukuje napięcia w naszym ciele, zakłócając tryliony subtelnych elektrycznych oddziaływań na poziomie komórkowym. Dobre funkcjonowanie naszego ciała jest od nich uzależnione.  Łącząc się z Ziemią w bardzo dużym stopniu zmniejszamy poziom indukowanego napięcia, gdyż jesteśmy chronieni przez ogromną masę elektryczną Ziemi.

     Do tego dochodzi jeszcze naładowanie statyczne. Przy chodzeniu po izolowanym podłożu stale tworzy się elektryczność statyczna, która nie może być rozładowana.

     Po uziemieniu wyniki terapii znacznie się poprawiają, szczególnie dobrze reagują klienci z bardzo wysokimi ładunkami.

                                         

                                       Pozytywne działanie uziemienia:

  • łagodzi stany zapalne

  • ułatwia zasypianie i polepsza jakość snu

  • zmniejsza poziom hormonu stresu

  • dodaje energii i witalności

  • poprawia funkcjonowanie tarczycy

  • łagodzi ból

     Najprostszy sposób na uziemienie to postawić bose stopy lub położyć ręce na trawie bądź ziemi. Można też zanurzyć się w przewodzącej wodzie, takiej jak w morzu albo w bogatych w minerały wodach jeziora.

     Można też wspomagać się szeroką gamą produktów pozwalającą na skorzystanie z domowego uziemienia, zainstalowanego wewnątrz większości domowych gniazdek elektrycznych.

     W naszym gabinecie do uziemiania stosujemy Zapper Diamond Shield oraz maty uziemiające.

bottom of page